درباره ما - آمل نیاز

درباره ما

همین حالا به اطراف خود نگاه کنید و هر کالایی که به دردتان نمی‌خورد یا می‌خواهید مدل جدیدترش را بگیرید، را روی «آمل نیاز» آگهی کنید. خودرو و خانه‌ی آینده خود را پیدا کنید. کالا و خدمات و کسب و کارتان را معرفی کنید و از بخش کاریابی و استخدام آمل نیاز آینده خود را بسازید. تنها کافی‌ست پس از ثبت نام، «ثبت آگهی جدید» بالا صفحه را لمس و کار را شروع کنید!

روی آمل نیاز بدون هیچ واسطه‌ای معامله کنید و مستقیم از طریق تلفن، پیامک و یا ایمیل با مشتری یا خریدار کالا و خدمات خود در تماس باشید. 

کالای اضافی و قدیمی خود را بفروشید و تبدیل به پول کنید و بهترین خرید ها را انجام دهید. نیازمندی های آمل نیاز فضایی رایگان برای خرید و فروش، استخدام و خدمات فراهم کرده است تا همه از هر کجای شهرو استان بتوانند سریع، آسان و بدون واسطه کالا و خدمات خود را برای فروش آگهی کنند و یا آن چه که دنبال آن هستند را با قیمت مناسب پیدا کنند. در آمل نیاز هر چه که فکر می‌کنید، از خودرو و املاک گرفته تا  موبایل، لپ تاپ، لباس، لوازم خانه و هزاران نوع کالای دیگر قابل خرید، فروش و مقایسه است. 

 

اولین، بزرگترین و پربازدید ترین آژانس تبلیغات آنلاین شهر آمل

مجری، مشاور و رسانه تبلیغات اینترنتی و بازاریابی دیجیتالوب سایت آمل نیاز از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ با موضوع نیازمندی های آنلاین راه اندازی گردیده و هدف اصلی آن در ارتباط قرار دادن خریدار و فروشنده به صورت مستقیم می باشد.
تیم آمل نیاز در تلاش است تا با ارائه فناوری های نوین، سرویس های تبلیغاتی مورد نیاز کاربران شهر را تأمین کرده و با ارائه تجربه کاربری مطلوب به ارزش آفرینی در حوزه کسب و کارهای اینترنتی بپردازد.

به همین منظور آمل نیاز با هدف تامین نیاز تبلیغاتی همشهریان، راه‌اندازی گردید.

در صورت هرگونه پیشنهاد اینجا کلیک کنید.

 اپ استور کافه بازار

در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید

نشان ملی ثبت
تمامی حقوق برای آمل نیاز محفوظ می باشد